Matu transplantācijas un
ādas veselības centrs

Rubenhair Baltics

Kāpēc izkrīt mati?

Matu izkrišanai var būt dažādi iemesli un tas attiecas kā uz vīriešiem, tā arī uz sievietēm. Mūsdienu medicīna ir pietiekami attīstījusies, lai šo problēmu risinātu. Visizplatītākais iemesls vīriešiem ir androgēnā alopēcija, kuru pārsvarā pārmanto ģenētiski.

Uzzināt vairāk

Matu izkrišanu var ārstēt

Matu transpantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics matu izkrišanu ārstē vairāki pieredzējuši trihologi. Trihologs ir ārsts, kurš specializējas matu izkrišanas, matu un galvas ādas ārstēšanā.

Uzzināt vairāk

Skaista un laimīga

Smaids, uztraukums, dusmas, koncentrēšanās un citas emocijas atspoguļojas cilvēka sejā. Ja smaidi, tad veidojas grumbas acu ārējos kaktiņos, ja dusmojies vai uzstraucies, tad izteiktākas paliek grumbas starp uzacīm.

Uzzināt vairāk

Tehnoloģijas ir mūsu nākotne

Ar jaunākās paaudzes iekārtu eTwo tiek veiktas ādas kosmetoloģiskās procedūras, sākot ar nevēlamu rētu likvidēšanu līdz ādas atjaunošanas procedūrām. Šīs procedūras veic ādas atjaunošanu un padara to vizuāli daudz jaunāku.

Uzzināt vairāk

Pieteikties konsultācijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Kļūda. Lūdzu mēģiniet vēlreiz!

Matu transpantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics visi piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā. Pakalpojumus veic diplomēti un sertificēti ārsti kā arī medicīnas personāls ar atbilstošu profesionālo izglītību un profesionālajām iemaņām. Procedūru veikšanai tiek izmantotas sertificētas, modernas ierīces un tikai pārbaudīti un sertificēti preparāti. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Pieteikties konsultācijai!