Ārsts dermatologs / venerologs

Ādas vai veneroloģisku problēmu gadījumā noteikti ir jāapmeklē kvalificēts ārsts. Veiksmīgas slimības ārstēšanas pamatā ir savlaicīga cēloņa noteikšana. Parasti pacienti redz tikai simptomus un veiksmīgai slimības ārstēšanai ir jāveic slimības diagnostikas procedūras. Matu transplantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics dermatologi / venerologi veic kvalitatīvu ādas slimības cēloņa diagnozi un ārstēšanu.

Akne ārstēšana un akne rētu likvidēšana

Akne jeb pinnes ir bieži sastopama slimība, kura skar ne tikai jauniešus, bet ar to var slimot arī pieaugušie. Tā ir tauku dziedzeru saslimšana, kura noved pie matu folikulu iekaisumiem. Ja pinnes netiek savlaicīgi ārstētas, tās izraisa ādas pataloģijas un rētošanās. Matu transplantācijas un ādas veselības “Rubenhair Baltics” klīnikas kvalificētie ārsti izārstēs un novērsīs izveidojušās rētas, izmantojot estētiskās kosmetoloģijas iekārtu eTwo bezsāpju procedūru.

Papilomu un kārpu noņemšana

Papilomu un kārpu veidošanās ir papilomas vīrusa ārējās izpausmes veids. Papilomas ir kā ādas izaugumi, kuru izmēri mēdz būt dažādi. Tās var veidoties pa visu cilvēka ķermeni. Bieži vien tās cilvēkiem traucē un tās ir ļoti redzamas. Papilomas ir viegli noņemamas, izmantojot šķidro slāpekli vai veicot lāzerprocedūru un no tām var atbrīvoties no 1 līdz 2 procedūru laikā.

Pieteikties konsultācijai!