Par mums

Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir vadošā matu ārstēšanas un pārstādīšanas klīnika Latvijā un Baltijas valstīs, kurā veic augstas kvalitātes manuālu matu pārstādīšanu ar FUE (matu pārstādīšana ar folikulu ekstrakciju) bezrētu un bezšuvju metodi. Matu transplantācijas un ādas veselības klīnikā Rubenhair Baltics tiek veiktas arī uzacu, skropstu, matu, bārdas un ūsu pārstādīšana. Mūsu matu ārstēšanas un pārstādīšanas klīnika nodrošina augstas kvalitātes, dabiskus un uzticamus rezultātus gan vīriešiem, gan sievietēm.

Klīnikas vadošais ārsts ir viens no ASV vadošajiem speciālistiem šajā nozarē – Dr. Rubens Bogins, vadošā ārste ir Dr.Ilze Runce. Vairāk nekā 20 darba gadu laikā mūsu specialisti ir uzkrājuši milzīgu darba pieredzi. Visi ārsti ir sertificēti un vieni no labākajiem savā nozarē. Mēs lepojamies ar to, ka veicam matu transplantāciju, izmantojot bezrētu folikulu ekstrakciju (FUE) tehnoloģiju, kas ir jaunākā matu pārstādīšanas metode pasaulē. Tā ir tehniski neinvazīva procedūra ar labākajiem dabiska izskata rezultātiem. Neviena cita matu transplantācijas metode nesniedz tādus rezultātus kā FUE, kas ir vadošā un modernākā matu pārstādīšanas tehnoloģija pasaulē.

Viens no mūsu mērķiem ir mainīt cilvēku attieksmi par matu transplantāciju un ārstēšanu. Mūsdienās tā ir pieejama visiem. Iespējams, ka veicot matu pārstādīšanu var izmainīties arī jūsu dzīve un dzīves kvalitāte. Ja jums ir jebkādi jautājumi, kas ir saistīti ar matu pārstādīšanu vai to ārstēšanu, piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri jums sniegs izsmeļošas atbildes uz visiem jautājumiem.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Mūsu personāls

Igors Vladimirovs

Igors Vladimirovs

Biznesa attīstības un administratīvais vadītājs

Dr.Ilze Runce

Dr.Ilze Runce

Matu transplantācijas speciālists / ķirurgs

Juta Koršakova

Juta Koršakova

Matu transplantācijas speciālists / medicīnas māsa

Solvita Bitere

Solvita Bitere

Matu transplantācijas speciālists / medicīnas māsa

dr.Lāsma Lapiņa

dr.Lāsma Lapiņa

Ārsts trihologs

Pieteikties konsultācijai!